برای یافتن رویداد مورد نظر عنوان رویداد را جستجو کنید :

معرفی خدمات پایگاه Science Alert

پایگاه Science Alert به منظور اطلاع رسانی رویدادهای علمی، به همت تعدادی از اساتید و دانشجویان ایجاد شده است و در حال حاضر روزانه بیش از 10,000 بازدیدکننده دارد که اکثراً از جامعه علمی و تخصصی کشور هستند. خدمات پایگاه Science Alert به شرح ذیل می باشند:

در صورت ابهام یا نیاز به توضیحات بیشتر در خصوص خدمات این مرکز لطفاً از طریق آدرس ایمیل info@sciencealert.ir مکاتبه فرمایید.

 معرفی وبسایت ترنسلنس دات نت

معرفی وبسایت ترنسلنس دات نت

بیش از ۵ سال پیش، زمانیکه  مرکزتحقیقات زبان انگلیسی (ثبت شده به عنوان شرکت ایده پردازان زبان امین ش ثبت ۴۵۹۴۲۰) بعنوان بهترین راه حل برای پروژه های ترجمه تحقق یافت، برآن شد ترنسلنس دات نت را به عنوان راهکاری برای انجام پروژه های  آنلاین ارائه دهد . به عنوان یک مرکز آنلاین ویرایش، ترجمه، و تحقیقات زبان  شروع بکار کرد و با گذراندن مراحل مسیری پرپیچ وخم با دریافت مجوز رسمی ازوزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ( ثبت شده به نام پژوهشگران زبان فرزین ش ثبت ۴۲۱۰۹) شروع به کار نموده است.

باتوجه به رضایت مشتریان و فریلنسرها، یک سکوی جدید مبتنی بر وب برخوردار از دورکاری با شفافیت و اعتماد ایجاد شد. این برای فریلنسرها خیلی لذت بخش بود.با افتخار می توان گفت که این یک موفقیت خوبی برای شرکت بود. از این رو، تصمیم گرفته شد تا موسسه ای برای تحقق این فن آوری تاسیس شود . پیشرفت سریع، پایه و اساس  ترنسلنس دات نت است، که میخواهد برترین وب سایت آنلاین ترجمه در جهان باشد.

از طریق ترنسلنس دات نت ، ارتباط با متخصصان برای انجام ترجمه آنلاین و تمامی پروژه های مربوط به نگارش، تحقیقات وب، ویرایش آنلاین، نوشتن مقاله، و پروژه های محلی محقق می شود. ترنسلنس از طریق شناسایی، تهیه، پرداخت و کار با بهترین متخصصان در هر جا و در هر زمان، عملکردی سریع، اساسی، و مقرون به صرفه دارد.

 

خدمات:

  • ارائه خدمات ترجمه
  • ارائه خدمات ترجمه همزمان
  • خدمات ویرایش
  • بلاگ ها
  • و …

وبسایت:

www.translance.net

 

توجه!

اطلاعات فوق صرفاً به منظور تسهیل در فرآیند جست و جوی خدمات پژوهشی از وبسایت موسسه مذکور برداشته شده است و به منزله تایید یا عدم تایید کیفیت خدمات موسسه فوق نیست. لذا قبل از بهره مندی از خدمات موسسه فوق الذکر نسبت به کسب اطمینان در خصوص نحوه فعالیت آن اقدامات مقتضی معمول فرمایید.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *