برای یافتن رویداد مورد نظر عنوان رویداد را جستجو کنید :

معرفی خدمات پایگاه Science Alert

پایگاه Science Alert به منظور اطلاع رسانی رویدادهای علمی، به همت تعدادی از اساتید و دانشجویان ایجاد شده است و در حال حاضر روزانه بیش از 10,000 بازدیدکننده دارد که اکثراً از جامعه علمی و تخصصی کشور هستند. خدمات پایگاه Science Alert به شرح ذیل می باشند:

در صورت ابهام یا نیاز به توضیحات بیشتر در خصوص خدمات این مرکز لطفاً از طریق آدرس ایمیل info@sciencealert.ir مکاتبه فرمایید.

 مجله پیشرفت‌ها در علوم کشاورزی کاربردی

مجله پیشرفت‌ها در علوم کشاورزی کاربردی
با سلام و احترام
مجله پیشرفت‌ها در علوم کشاورزی کاربردی (Advances in Applied Agricultural Sciences) به عنـوان یکی از مجـلات تخصصی در سال ۱۳۹۲ فعالیت خود را آغاز نموده و در محورهای «کشاورزی و منابع طبیعی» (علوم زراعی- علوم باغبانی- علوم دامی- اصلاح نباتات- بیوتکنولوژی- خاک شناسی- منابع آب- آبیاری و زهکشی- گیاهپزشکی- حشره شناسی- بیماری شناسی گیاهی- مکانیک کشاورزی- بیوسیستم- مکانیزاسیون کشاورزی- اقتصاد کشاورزی- ترویج کشاورزی- آموزش و ترویج کشاورزی- بیوانفورماتیک- مهندسی ژنتیک- علوم جنگل- منابع طبیعی- پرورش آبزیان- علوم طیور و…) به انتشار دستاوردهای اصیل پژوهشگران در قالب مقالات علمی و به زبان انگلیسی می‌پردازد.
 
وبسایت:
 
 

توجه!

اطلاعات فوق صرفاً به منظور تسهیل در فرآیند جست و جوی خدمات پژوهشی از وبسایت موسسه مذکور برداشته شده است و به منزله تایید یا عدم تایید کیفیت خدمات موسسه فوق نیست. لذا قبل از بهره مندی از خدمات موسسه فوق الذکر نسبت به کسب اطمینان در خصوص نحوه فعالیت آن اقدامات مقتضی معمول فرمایید.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *