برای یافتن رویداد مورد نظر عنوان رویداد را جستجو کنید :

معرفی خدمات پایگاه Science Alert

پایگاه Science Alert به منظور اطلاع رسانی رویدادهای علمی، به همت تعدادی از اساتید و دانشجویان ایجاد شده است و در حال حاضر روزانه بیش از 10,000 بازدیدکننده دارد که اکثراً از جامعه علمی و تخصصی کشور هستند. خدمات پایگاه Science Alert به شرح ذیل می باشند:

در صورت ابهام یا نیاز به توضیحات بیشتر در خصوص خدمات این مرکز لطفاً از طریق آدرس ایمیل info@sciencealert.ir مکاتبه فرمایید.

 معرفی شرکت دانش بنیان فنی و مهندسی رسا صنعت سامانه های هوشمند

معرفی شرکت دانش بنیان فنی و مهندسی رسا صنعت سامانه های هوشمند

شرکت دانش بنیان فنی و مهندسی رسا صنعت سامانه های هوشمند(سهامی خاص)، با به کارگیری توانایی نیروهای متخصص و استفاده از تجربیات اساتید دانشگاهی، با هدف طراحی و تولید سیستم های الکترونیکی و مخابراتی هوشمند و دیگر تجهیزات الکترونیکی نوین فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ در پارک علم و فناوری فارس آغاز نموده است.

حوزه های فعالیتی شرکت عبارتند از طراحی و ساخت:

رادارهای برد کوتاه، تجهیزات و کیت های آموزشی و آزمایشگاهی راداری و مخابراتی، سیستم های راداری غیر تماسی آشکارساز تنفس و تحرکات پشت دیوار و زیر آوار، انواع ربات های زمینی و پرنده های بدون سرنشین و تجهیز آنان به سیستم ها و حسگرهای الکترونیکی و مخابراتی نوین،  سیستم های امنیتی گسترده راداری، سیستم های بینایی ماشین(رهگیری اهداف زمینی و هوایی، نظارت تصویری، کنترل ترافیک و …)، تصویر برداری هوایی و تهیه عکس های سه بعدی هوایی، ناوبری بدون GPS و درون ساختمان، واردات قطعات الکترونیکی و مخابراتی و … .

شرکت رسا صنعت با توجه به تجربیات خود و تشکیل تیم های تحقیقاتی در حوزه های مختلف، آماده ی همکاری با کلیه ی نهادها و ارگان های دولتی و خصوصی در زمینه ی اجرای پروژه های تحقیقاتی و کاربردی می باشد. بطورکلی اهداف شرکت عبارتند از:

  • انجام پروژه های کاربردی و توسعه ای 
  • تولید تجهیزات الکترونیکی با فناوری نوین
  • اشتغال زایی برای فارغ التحصیلان دانشگاه ها
  • ارائه خدمات تخصصی و مشاوره ای 
  • برگزاری دوره های آموزشی جهت پرورش نیروهای متخصص
  • واردات و فروش قطعات مورد نیاز علاقمندان صنعت الکترونیک و رباتیک

هدف از شکل گیری تیم رسا٬افزایش دانش فارغ التحصیلان و دانشجویان گروه های برق(کنترل، مخابرات، الکترونیک، قدرت) و مکاترونیک در کشور و پیشرفت صنعت ایران عزیزمان است.

 

وبسایت:

 www.rasaelectronic.com

 

توجه!

اطلاعات فوق صرفاً به منظور تسهیل در فرآیند جست و جوی خدمات پژوهشی از وبسایت موسسه مذکور برداشته شده است و به منزله تایید یا عدم تایید کیفیت خدمات موسسه فوق نیست. لذا قبل از بهره مندی از خدمات موسسه فوق الذکر نسبت به کسب اطمینان در خصوص نحوه فعالیت آن اقدامات مقتضی معمول فرمایید.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *