برای یافتن رویداد مورد نظر عنوان رویداد را جستجو کنید :

معرفی خدمات پایگاه Science Alert

پایگاه Science Alert به منظور اطلاع رسانی رویدادهای علمی، به همت تعدادی از اساتید و دانشجویان ایجاد شده است و در حال حاضر روزانه بیش از 10,000 بازدیدکننده دارد که اکثراً از جامعه علمی و تخصصی کشور هستند. خدمات پایگاه Science Alert به شرح ذیل می باشند:

در صورت ابهام یا نیاز به توضیحات بیشتر در خصوص خدمات این مرکز لطفاً از طریق آدرس ایمیل info@sciencealert.ir مکاتبه فرمایید.

 معرفی شرکت پردیسان

معرفی شرکت پردیسان

شرکت پردیسان با شماره مجوز ۴۲/۱۷/۱۱۳۰۲۷ از وزارت علوم تحقیقات و فناوری وبا تجربه چندین ساله درامر اعزام دانشجو به خارج از کشورو با در اختیار داشتن کادری مجرب از کارشناسان داخلی و خارجی مشاور و متخصص در امر اخذ پذیرش، اقامت و بورس خارج از کشور و بهره گیری از به روزترین منابع اطلاعاتی، توانسته است موفقیتی روز افزون در این زمینه داشته باشد .

امروزه باپیشرفت روزافزون علم و تکنولوژی،دنیای امروز به یک دهکده جهانی کوچک تبدیل شده،ودرهرلحظه اززمان می توان با دورافتاده ترین منطقه ازجهان،درکوتاه ترین زمان ارتباط برقرار کرد.این امر باعث علاقه مندی بسیاری ازدوستان برای ادامه تحصیل درخارج از کشورشده است .

مهمترین اهداف گروه پردیسان ، مشاوره و امکان سنجی و هدفمندسازی و درنهایت ساختن بهترین رویای کودکی برای امروزهموطنان ایرانی است ، تا با کسب علم و تجربه وهدف والای انسانی ، به ایرانی پرافتخار برسیم .

 

خدمات:

  • اخذ پذیرش
  • بورسیه
  • کمک هزینه
  • ارزیابی امکان سنجی
  • و …

 

وبسایت:

 www.pardisanstudy.com

 

توجه!

اطلاعات فوق صرفاً به منظور تسهیل در فرآیند جست و جوی خدمات پژوهشی از وبسایت موسسه مذکور برداشته شده است و به منزله تایید یا عدم تایید کیفیت خدمات موسسه فوق نیست. لذا قبل از بهره مندی از خدمات موسسه فوق الذکر نسبت به کسب اطمینان در خصوص نحوه فعالیت آن اقدامات مقتضی معمول فرمایید.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *