برای یافتن رویداد مورد نظر عنوان رویداد را جستجو کنید :

معرفی خدمات پایگاه Science Alert

پایگاه Science Alert به منظور اطلاع رسانی رویدادهای علمی، به همت تعدادی از اساتید و دانشجویان ایجاد شده است و در حال حاضر روزانه بیش از 10,000 بازدیدکننده دارد که اکثراً از جامعه علمی و تخصصی کشور هستند. خدمات پایگاه Science Alert به شرح ذیل می باشند:

در صورت ابهام یا نیاز به توضیحات بیشتر در خصوص خدمات این مرکز لطفاً از طریق آدرس ایمیل info@sciencealert.ir مکاتبه فرمایید.

 معرفی مرکز چاپ و ترجمه کتاب نارون

معرفی مرکز چاپ و ترجمه کتاب نارون

نارون از آغاز راه نگارش یا استخراج کتاب تا زمان گرفتن مجوزها و چاپ آن در کنار شما خواهد بود. تمام تلاش گروه بر این خواهد بود که کتاب مورد نظر شما بالاترین استانداردها را داشته باشد و در تمامی مراحل چاپ کتاب می‌توانید از خدمات مشاوره رایگان استفاده نمایید.

نارون آمادگی دارد در زمینه ترجمه کتاب‌های به روز در تمامی رشته‌های علمی و چاپ آن‌ها با اساتید و دانشجویان همکاری نماید. همچنین اگر کتابی که تالیف کرده‌اید نیاز به ویرایش علمی و افزودن برخی محتوای جدید دارد، این موسسه می‌تواند در این زمینه در کنار شما باشد.

نارون از یک تیم حرفه‌ای در تمامی بخش‌ها استفاده می‌کند. در زمینه طراحی می‌توانید از بهترین نمونه‌های طراحی جلد و صفحات استفاده نمایید. همچنین بخش ویراستاری موسسه خدمات کاملی به شما ارئه خواهد داد تا کتاب شما با کمترین مشکل ممکن و در تعداد دلخواه چاپ شود.

 
 

 

خدمات:

  • چاپ
  • ترجمه
  • و …
 
وبسایت:
ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *