برای یافتن رویداد مورد نظر عنوان رویداد را جستجو کنید :

معرفی خدمات پایگاه Science Alert

پایگاه Science Alert به منظور اطلاع رسانی رویدادهای علمی، به همت تعدادی از اساتید و دانشجویان ایجاد شده است و در حال حاضر روزانه بیش از 10,000 بازدیدکننده دارد که اکثراً از جامعه علمی و تخصصی کشور هستند. خدمات پایگاه Science Alert به شرح ذیل می باشند:

در صورت ابهام یا نیاز به توضیحات بیشتر در خصوص خدمات این مرکز لطفاً از طریق آدرس ایمیل info@sciencealert.ir مکاتبه فرمایید.

 دومین جشنواره تقدیر از پژوهشگران ایرانی – بابلسر – بهمن ماه ۱۳۹۶

دومین جشنواره تقدیر از پژوهشگران ایرانی – بابلسر – بهمن ماه ۱۳۹۶

درباره جشنواره:

دومین جشنواره تقدیر از پژوهشگران ایرانی جشنواره ای متمایز، برای دومین بار ویژه همه پژوهشگران ایرانی که با هر سطح پژوهشی می توانند در جشنواره حاضر شرکت نمایند و البته باتوجه به سطح اخذ شده خود نشان و تندیس و لوح و …(برنزی، نقره ای و طلایی) را دریافت نمایند. دومین جشنواره تقدیر از پژوهشگران ایرانی در بهمن ماه ۱۳۹۶ درهتل بین المللی میزبان بابلسر توسط شبکه پژوهشگران ایرانی دارای مجوز رسمی برگزار خواهد شد برای کلیه شرکت کنندگان شرایط اسکان رایگان درمکان مناسب ساحلی در نظر گرفته خواهد شد و به همه عزیزان شرکت کننده هدایای پژوهشی آنها از قبیل تندیس، لوح، نشان، بج سینه، گواهی پژوهشگری، کارت پژوهشگری و … اهدا خواهد شد. شرایط شرکت در جشنواره بدین صورت می باشد که پژوهشگران گرامی ابتدا به عضویت سایت شبکه درآمده و اقدام به تکمیل و وارد نمودن فعالیتهای پژوهشی در پروفایل اختصاصی پژوهشگری خود می نمایند درحال حاضر امتیازات پژوهشی به کتابها، مقالات، طرحهای پژوهشی، جشنواره ها، عضویت در کمیته ها و اختراعات تخصیص داده می شود. فرایند بارگزاری مدارک و مستندات پژوهشی شاید کمی زمانبر و سختگیرانه به نظر برسد ولی به جهت مستند شدن همیشگی به نام پژوهشگران و رعایت شرایط اخلاق پژوهش ضروری می باشد. البته بعد از چندبار بارگذاری اطلاعات پژوهشگران مهارت لازم را کسب نموده و فرایندی است که باید طی زمان صورت گیرد امید است پژوهشگران گرامی با در نظر گرفتن همه جوانب از سختگیری های شبکه ناراحت نگردند. بعد از کسب سطح پژوهشگری لازم اقدام به ثبت نام در جشنواره می نمایند هزینه شرکت در جشنواره با توجه به سطح هر پژوهشگر متفاوت است و پژوهشگرانی که به سطح فرابرجسته دست یابند ثبت نام آنها به صورت رایگان خواهد بود و از آنها تقدیر خواهد شد.

 

با اهدا  تندیس  های ویژه طلایی، نقره ای و برنزی به پژوهشگران دارنده  بیشترین تعداد   کتاب، مقاله، جشنواره، طرح و اختراع

از میان پژوهشگران شرکت کننده در جشنواره به آن عزیزانی که دارای بیشتربن تعداد کتاب، مقاله، طرح، اختراع و جشنواره باشند علاوه بر سایر هدایا تندیس های ویژه

به نفر اول(طلایی)، دوم(نقره ای) و سوم(برنزی) اهدا خواهد شد

 • تقدیر از  پژوهشگرانی  که موفق به اخذ سطح  پژوهشگر  فرابرجسته  در شبکه  پژوهشگران ایرانی گردند
 • اهداء  لوح، نشان، تندیس و … به پژوهشگران ایرانی شرکت کننده در جشنواره
 • حضور اساتید و پژوهشگران برجسته ایرانی در جشنواره
 • در نظر گرفتن اقامت و اسکان رایگان  برای شرکت کنندگان

 

اهداف جشنواره:

 • ایجاد انگیزه بیشتر فعالیتهای پژوهشی همراه با رعایت اخلاق علمی و پژوهشی در پژوهشگران 
 • معرفی و شناسایی پژوهشگرانی که به هر نحو تاکنون معرفی نشده اند و مورد توجه نبوده اند
 • به وجود آوردن فضای مجازی و غیرمجازی برای ارتباط بیشتر پژوهشگران رشته های گوناگون با یکدیگر
 • تقدیر از پژوهشگران جوان و پیشکسوت با هر میزان سطح پژوهشی اخذ کرده در شبکه
 • ایجاد انگیزه برای پژوهشگران جوان و تازه کار و قرار گرفتن آنها در مسیر سالم فعالیتهای پژوهشی
 • برگزاری جشنواره ای متفاوت و ارزیابی کاملا سیستماتیک امتیازات پژوهشی،

 شرایط برگزاری جشنواره:

 • برگزاری جشنواره هدف اصلی شبکه پژوهشگران ایرانی نمی باشد بلکه در اولویت سوم و یا چهارم اهداف آن قرار دارد، سایت شبکه پژوهشگران ایرانی سایتی علمی و اجتماعی است که هدف اصلی آن ارتباط بین صنایع و واحدهای تولیدی داخلی با پژوهشگران و مخترعان ایرانی می بااشد و همواره میزبان پژوهشگران و مخترعان ایرانی خواهد بود.
 • جشنواره در بهمن ماه ۱۳۹۶ در هتل بین المللی میزبان بابلسر برگزار خواهد شد، شرایط اسکان رایگان برای کلیه شرکت کنندگان در مکان ساحلی بسیار مناسب فراهم خواهد بود.
 • فرایند بارگزاری مدارک و مستندات پژوهشی شاید کمی زمانبر و سختگیرانه به نظر برسد ولی به جهت مستند شدن همیشگی به نام پژوهشگران و رعایت شرایط اخلاق پژوهش ضروری می باشد. البته بعد از چندبار بارگزاری اطلاعات پژوهشگران مهارت لازم را کسب نموده و فرایندی است که باید طی زمان صورت گیرد امید است پژوهشگران گرامی با در نظر گرفتن همه جوانب از سختگیری های شبکه ناراحت نگردند. 
 • پژوهشگرانی که سال گذشته در جشنواره شرکت نموده اند تک ستاره می باشند و در صورتی که سطح پژوهشگری این عزیزان افزایش یافته باشد امکان شرکت در دومین جشنواره را خواهند داشت.
 • برای اطلاع رسانی طرح های پژوهشی و تحقیقاتی، فرصتهای شغلی و … اولویت با پژوهشگران و مخترعان عضو شبکه می باشد که در جشنواره های شبکه شرکت نموده اند.
 • کلیه اطلاع رسانی های ارتباط با صنعت و اطلاع رسانی های فرصتهای شعلی و … ابتدا برای پژوهشگرانی که در جشنواره شرکت نموده اند اطلاع رسانی خواهد شد.
 • شرایط اسکان و حضور در جشنواره تنها برای شرکت کنندگان می باشد و در صورت داشتن همراه باید با دبیرخانه هماهنگ شده و فرد همراه باید به عنوان کاربرعادی در سایت و جشنواره ثبت نام نماید.
 • دبیرخانه جشنواره علاقه مند به حضور همه شرکت کنندگان در جشنواره می باشد به همین جهت هزینه های حضور و برگزاری را برای همه شرکت کنندگان رایگان در نظر گرفته است از این رو تفاوتی چندانی بین هزینه حضوری و غیرحضوری وجود ندارد.
 • هزینه های ثبت نام باتوجه به سطح پژوهشگری پژوهشگران متفاوت می باشد و در صورت افزایش سطح این عزیزان هزینه های ثبت نام آنها کاهش می یابد و در صورت رسیدن به سطح فرابرجسته رایگان خواهد بود و از این عزیزان تقدیر بعمل خواهد آمد.
 • در صورت ثبت نام به شکل پستی و یا عدم حضور شرکت کنندگان به هر دلیلی در جشنواره بسته بندی و پکیج و هدایا برای آنها در اسرع وقت از طریق پست پیشتاز ارسال خواهد شد.
 • تقاضا می گردد پژوهشگران هر چه زودتر اقدام به تکمیل اطلاعات و فعالیتهای پژوهشی خود نموده و در تاریخ های در نظر گرفته شده اقدام به ثبت نام نمایند همچنین باتوجه به تجربه برگزاری سال گذشته جشنواره امکان هیچگونه ثبت نامی خارج از زمان تعیین شده وجود نخواهد داشت و هزینه های در نظر گرفته شده در تاریخ های تعیین شده مقطوع خواهد بود.
 • حضور در محل اسکان و هتل محل برگزاری همراه با مشخصات پژوهشگران و بررسی مدارک شناسایی آنها خواهد بود از این جهت نیاز است در صورت داشتن همراه و مهمان قبلا مراحل ثبت نام آن انجام شده و هماهنگی های لازم با دبیرخانه انجام شده باشد همچنین امکان حضور عزیزان خردسال کمتر از ۸ سال در مراسم برگزاری جشنواره مقدور نخواهد بود.
 • کلیه هماهنگی های لازم با پژوهشگران گرامی که اقدام به ثبت نام در جشنواره نموده اند انجام خواهد شد و برای همه این عزیزان دعوتنامه شرکت در جشنواره، کروکی آدرس محل اسکان و برگزاری و … ارسال خواهد شد و دبیرخانه جشنواره هماهنگی ها و شرایط لازم را برای حضور این عزیزان فراهم خواهد نمود.
 •  دبیرخانه جشنواره علاقه مند به حضور تمامی پژوهشگران ثبت نام شده در جشنواره می باشد ولی در صورت عدم حضور به هر دلیلی حداکثر یک یا دو روز بعد از برگزاری جشنواره از طریق پست پیشتاز کلیه هدایا پژوهشگران ارسال خواهد شد.
 • هزینه های شرکت در جشنواره باتوجه به سطح پژوهشگری، زمان ثبت نام، حضوری و غیر حضوری بودن متفاوت خواهد بود و باتوجه به تجربه برگزاری در سال گذشته امکان هیچگونه تغییری در میزان هزینه ها و در نظر گرفتن تخفیف وجود نخواهد داشت.

 

وبسایت:

www.irangn.ir

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *