برای یافتن رویداد مورد نظر عنوان رویداد را جستجو کنید :

معرفی خدمات پایگاه Science Alert

پایگاه Science Alert به منظور اطلاع رسانی رویدادهای علمی، به همت تعدادی از اساتید و دانشجویان ایجاد شده است و در حال حاضر روزانه بیش از 10,000 بازدیدکننده دارد که اکثراً از جامعه علمی و تخصصی کشور هستند. خدمات پایگاه Science Alert به شرح ذیل می باشند:

در صورت ابهام یا نیاز به توضیحات بیشتر در خصوص خدمات این مرکز لطفاً از طریق آدرس ایمیل info@sciencealert.ir مکاتبه فرمایید.

 معرفی موسسه آموزش عالی آزاد ماد

معرفی موسسه آموزش عالی آزاد ماد

موسسه آموزش عالی آزاد ماد با مجوز شماره ۳۰۰۷/۲۴ از وزارت علوم تحقیقات و فناوری، از سال ۱۳۸۵ تاکنون به آموزش و توانمند سازی نیروی انسانی سازمانهای دولتی و خصوصی و همچنین دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه ها مشغول می باشد. زمینه های اصلی فعالیت  این موسسه عبارتند از مدیریت کسب و کار ، زبانهای خارجی، و فناری اطلاعات.

آموزش بیش از صدهزار نفر_ساعت در حوزه کارآفرینی و مدیریت کسب و کار و عقد بیش از دهها قرارداد با سازمانهای دولتی و خصوصی از جمله موسسه کار و تامین اجتماعی، شرکت های تابعه وزارت نفت، شهرداری ها، شرکت ساختمان و نصب صنایع پتروشیمی، سازمان ثبت اسناد، سازمان فنی و حرفه ای، شرکت شهرکهای صنعتی استان فارس، منطقه ویژه اقتصادی شیراز و … از جمله افتخارات این موسسه می باشد.

 

MBA

Master of Business Administration (مدیریت عالی کسب و کار) یک دوره کوتاه مدت است که مهارتهای مورد نیاز جهت اداره سازمانهای تجاری و غیر تجاری از جمله (مدیریت مالی ، مدیریت بازاریابی ، مدیریت منابع انسانی ، مدیریت رفتار سازمانی و …) را به صورت کاملا کاربردی به علاقه مندان اموزش می دهد.

سابقه دوره های MBA به جوامع توسعه یافته غربی باز می گردد. درحال حاضراین رشته پرطرفدارترین و به روز ترین دوره آموزشی اکثر کشورهای توسعه یافته می باشد ، به گونه ای که در بعضی از کشورهای صنعتی میزان فارغ التحصیلان رشته های MBA به عنوان یک شاخص توسعه یافتگی مورد توجه قرار می گیرد. در حال حاضر در برخی از این جوامع از هر ۳۰ نفر یک نفر فارغ التحصیل رشته MBA  می باشند. این رشته بیش از ۳۰۰ گرایش دارد. نتیجه یک پژوهش بین المللی نشان می دهد که ۹۸% از فارغالتحصیلان این رشته به جذابیت بالای این رشته و کاربردی بودن این رشته اشاره کرده اند.

امروزه با توجه به محیط پیچیده و رقابتی سازمانها و پیشرفتهای چشمگیر در فناوری، اداره کسب و کارها بدون مهارت های کلان مدیریت (MBA) امکانپذیر نمی باشد.

DBA

Doctorate of Business Administration  یا دکترای حرفه ای مدیریت کسب و کار(مدیریت راهبردی کسب و کار) سطح بعدی MBA و آخرین مدرک عالی در مدیریت کسب و کار می باشد.

در این دوره مهارت های کلان اداره سازمانها در سطح بین المللی و جهانی از جمله آینده پژوهی و مدیریت استراتژیک ، مدیریت برند ، سازمانهای فراملیتی، برنامه ریزی استراتژیک و … به مخاطبان اموزش داده می شود.

 

دوره های آموزشی :

  •  دوره های MBA
  •  دوره DBA
  •  و …

 

وبسایت:

www.maadbs.ir

 

توجه!

اطلاعات فوق صرفاً به منظور تسهیل در فرآیند جست و جوی خدمات پژوهشی درج شده است و به منزله تایید یا عدم تایید کیفیت خدمات مرکز فوق نیست. لذا قبل از بهره مندی از خدمات موسسه فوق الذکر نسبت به کسب اطمینان در خصوص نحوه فعالیت آن اقدامات مقتضی معمول فرمایید.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *