برای یافتن رویداد مورد نظر عنوان رویداد را جستجو کنید :

معرفی خدمات پایگاه Science Alert

پایگاه Science Alert به منظور اطلاع رسانی رویدادهای علمی، به همت تعدادی از اساتید و دانشجویان ایجاد شده است و در حال حاضر روزانه بیش از 10,000 بازدیدکننده دارد که اکثراً از جامعه علمی و تخصصی کشور هستند. خدمات پایگاه Science Alert به شرح ذیل می باشند:

در صورت ابهام یا نیاز به توضیحات بیشتر در خصوص خدمات این مرکز لطفاً از طریق آدرس ایمیل info@sciencealert.ir مکاتبه فرمایید.

 معرفی کارگاه آشنایی با مبانی سخنرانی

معرفی کارگاه آشنایی با مبانی سخنرانی
بدتر از شکست خوردن در کاری شروع نکردن آن کار است. >>ست گادین<< کارگاه آشنایی با مبانی سخنرانی آیا میدانید؟ یکی از مهمترین مهارتهای مدیریت و رهبری, سخنرانی است؟ موفقترین و بزرگترین مدیران و رهبران دنیا, بهترین سخنرانان دنیا بوده اند؟ سخنرانی حرفه ای, یک مهارت و قابل آموختن است؟ یادگیری سخنرانی, بهترین سرمایه گذاری در تمام عمر شماست؟ آماده نشدن برای چیزی یعنی آماده شدن برای شکست. >>بیل گیتس<< طنز و داستان در سخنرانی ارائه حرفه ای اسلاید سازی شخصیت شناسی ارتباط با مخاطبان تکنیک های سخنرانی فن بیان رفع ترس از سخنرانی رفع خجولی افزایش اعتماد بنفس به خاطر سختی کارها نیست که ما جرات نمی کنیم چون ما جرات نمی کنیم کارها سخت می شود.
 
جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۸۸۸۸۳۸۳۸ و یا ۰۲۱۲۲۸۷۸۱۸۵ و یا ۰۹۱۰۲۰۵۵۰۲۰ تماس بگیرید یا عدد ۶۶ را به ۰۹۱۰۲۰۵۵۰۲۰ ارسال نمایید.
 
 
 

توجه!

اطلاعات فوق صرفاً به منظور تسهیل در فرآیند جست و جوی خدمات پژوهشی درج شده است و به منزله تایید یا عدم تایید کیفیت خدمات مرکز فوق نیست. لذا قبل از بهره مندی از خدمات موسسه فوق الذکر نسبت به کسب اطمینان در خصوص نحوه فعالیت آن اقدامات مقتضی معمول فرمایید.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *