برای یافتن رویداد مورد نظر عنوان رویداد را جستجو کنید :

معرفی خدمات پایگاه Science Alert

پایگاه Science Alert به منظور اطلاع رسانی رویدادهای علمی، به همت تعدادی از اساتید و دانشجویان ایجاد شده است و در حال حاضر روزانه بیش از 10,000 بازدیدکننده دارد که اکثراً از جامعه علمی و تخصصی کشور هستند. خدمات پایگاه Science Alert به شرح ذیل می باشند:

در صورت ابهام یا نیاز به توضیحات بیشتر در خصوص خدمات این مرکز لطفاً از طریق آدرس ایمیل info@sciencealert.ir مکاتبه فرمایید.

 برترین وب سایت ترجمه و چاپ مقاله در ایران مشخص شد!

برترین وب سایت ترجمه و چاپ مقاله در ایران مشخص شد!
 بر اساس نظرسنجی که در ۶ ماهه ی نخست سال ۹۶ از بین بیش از ۱۱۰۰ اعضای هیئت علمی و دانشجو که از خدمات موسسات متفاوت جهت چاپ مقالات در مجلات بهره برده بودند موسسه تحقیقاتی آرمان رتبه ی نخست را از بین تمامی موسسات به خود اختصاص داد. این موسسه نام آشنا که به عنوان برندی ماندگار در اذهان اصحاب دانش اعلام نموده است که  به پاس تشکر و سپاس از شما فرهیختگان گرانقدر تخفیف هر چند ناچیز را در تمامی مجلات تا ۲۰ آبان این مرکز در نظر دارد لذا در صورت تمایل سریعا با این مرکز تماس حاصل نمایید.
شایان توجه است که این مرکز به عنوان یکی از مراکز مهم تحقیقاتی و با کادری با تجربه و متخصص فعالیت خود را با کمک جمعی از دانشجویان با انگیزه ی دانشگاههای معتبر کشور آغاز نموده است فلذا با توجه به وسعت فعالیتهای موسسه آرمان دپارتمانهای مختلفی در آن شکل گرفته که دپارتمان تخصصی مقالات یکی از مهمترین آنهاست. از جمله سایر دپارتمان های مهم می توان به دپارتمان ترجمه تخصصی, دپارتمان چاپ کتاب و دپارتمان دانلود نرم افزارهای علمی اشاره کرد. 
جالب است که بدانید شعار این مجموعه: کمترین زمان, بهترین مجله و مناسب ترین هزینه هدف ما در انتخاب مجله برای چاپ مقالات شماست.
 
جهت دریافت اطلاعات بیشتر پیرامون زمان و هزینه ی چاپ به سایت مراجعه و یا از طریق پل های ارتباطی زیر با کارشناسان آن موسسه تماس حاصل نمایید:
 
۰۹۹۰۰۲۵۴۹۳۵
Email: Journal.arman@gmail.com
 
www.isijournal.net
ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *