برای یافتن رویداد مورد نظر عنوان رویداد را جستجو کنید :

معرفی خدمات پایگاه Science Alert

پایگاه Science Alert به منظور اطلاع رسانی رویدادهای علمی، به همت تعدادی از اساتید و دانشجویان ایجاد شده است و در حال حاضر روزانه بیش از 10,000 بازدیدکننده دارد که اکثراً از جامعه علمی و تخصصی کشور هستند. خدمات پایگاه Science Alert به شرح ذیل می باشند:

در صورت ابهام یا نیاز به توضیحات بیشتر در خصوص خدمات این مرکز لطفاً از طریق آدرس ایمیل info@sciencealert.ir مکاتبه فرمایید.

معرفی خدمات ویژه پایگاه Science Alert

پایگاه Science Alert به منظور تسهیل و تسریع فرایند جست و جوی برخی خدمات تخصصی، همکاری خود را با تعدادی از موسسات معتمد و معتبر آغاز نموده است. فهرست خدمات ویژه ارائه شده توسط این موسسات به شرح ذیل می باشد:

لطفاً توجه فرمایید خدمات فوق توسط موسسات همکار ارائه می گردند و جزء خدمات این پایگاه نیستند اما اعلام مورد فوق به معنی رفع مسئولیت پایگاه Science Alert در فرایند سفارش نیست و در صورت بروز هرگونه اشکال در روند سفارش این پایگاه به مسئله ورود کرده و تلاش خواهد کرد تمامی توافقات به نحو احسن انجام گردند. لطفاً در نظر داشته باشید نظارت فوق صرفاً شامل موسسات همکار می باشد و برای سایر موسسات قابل انجام نیست. لذا درخواست می شود در صورت بروز اشکال درخواست خود را از طریق ایمیل info@sciencealert.ir منعکس فرمایید تا اقدامات نظارتی مقتضی صورت پذیرد.

 ۱۰ رستوران نزدیک دانشگاه های استان اردبیل در سال ۱۳۹۶

۱۰ رستوران نزدیک دانشگاه های استان اردبیل در سال ۱۳۹۶

امروزه کیفیت غذای سلف‌های دانشجویی در دانشگاه‌ها یکی از اصلی ترین مشکلات دانشجویان محسوب می‌شود، مشکلی که شاید تا دانشجوی مصرف کننده آن وعده غذایی دانشگاه (وعده ناهار) نباشید، متوجه افت کیفی آن نشوید، مشکلی که حقیقتا تنها قشر دانشجو درک می‌کند و معنی بی‌طعمی و بی‌کیفیتی غذا را می‌فهمد. در هر صورت بحث غذا شاید بزرگ‌ترین مشکل و مسئله صنفی قابل طرح در بین دانشجویان باشد؛ مشکلی که سال هاست با آن دست و پنجه نرم می‌کنند و باید علاوه بر بی‌کیفیتی غذا هزینه نه چندان مناسب آن را نیز بپردازند. این در حالی است که معمولا کیفیت غذای سلف‌های دانشجویی با قیمت غذا هم خوانی ندارد و به همین خاطر افزایش کیفیت غذا‌ها یکی از مهم‌ترین مطالبات دانشجویان است.

از این رو در این مقاله سعی شده است ده رستوران برتر استان اردبیل برای دانشجویان معرفی گردد. البته در نظر داشته باشید معرفی مراکز مذکور به معنی تایید یا عدم تایید خدمات آنان نیست و این مراکز بر اساس نتایج جست و جو استخراج شده و در این مقاله درج شده اند.

 

۱٫رستوران قربان (رستوران حاجی قربان)

آدرس: اردبیل- خیابان سعدی – چهارراه باغمیشه – نرسیده به پل سعدی

تلفن: ۳۳۴۴۱۸۷۴

 

۲٫رستوران بره سفید اردبیل

آدرس: اردبیل – بلوار شهدا – نبش غفار مقدم

تلفن: ۳۳۲۵۰۰۳۰

 

۳٫رستوران شاه اسماعیل

آدرس: اردبیل – خیابان سعدی – جنب بانک ملی

تلفن : ۳۳۲۳۸۰۹۳

 

۴٫رستوران چایپارا

آدرس: اردبیل – بزرگراه شهید دادمان

تلفن: ۳۳۱۰۲۲۲۳

 

۵٫رستوران خوانسالار

آدرس: اردبیل – بلوار استقلال – مابین میدان ارتش و بسیج – جنب بانک تجارت

تلفن: ۳۳۷۲۳۰۹۰

 

۶٫رستوران قصر سفید

آدرس: اردبیل – بلوار سربازان گمنام- به سمت سرعین

تلفن: ۳۳۷۵۰۱۱۵

 

۷٫رستوران فرزاد

آدرس: اردبیل – سرعین – خیابان ولیعصر- فلکه ساری سو

تلفن: ۳۲۲۲۲۹۵۵

 

۸٫رستوران ساحل

آدرس: اردبیل – سرعین

تلفن: ۲۲۳۲۲۲۳۳

 

۹٫رستوران گلستان خلخال

آدرس: اردبیل – خلخال – بلوار سی متری – بعد از خیابان موسی زاده

تلفن: ۳۲۴۲۶۸۶۸

 

۱۰٫رستوران کبابی ریحون

آدرس: اردبیل – خلخال – میدان معلم – نزدیک پارک هفت تیر

تلفن: ۳۲۴۵۲۸۶۱

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *