برای یافتن رویداد مورد نظر عنوان رویداد را جستجو کنید :

معرفی خدمات پایگاه Science Alert

پایگاه Science Alert به منظور اطلاع رسانی رویدادهای علمی، به همت تعدادی از اساتید و دانشجویان ایجاد شده است و در حال حاضر روزانه بیش از 10,000 بازدیدکننده دارد که اکثراً از جامعه علمی و تخصصی کشور هستند. خدمات پایگاه Science Alert به شرح ذیل می باشند:

در صورت ابهام یا نیاز به توضیحات بیشتر در خصوص خدمات این مرکز لطفاً از طریق آدرس ایمیل info@sciencealert.ir مکاتبه فرمایید.

معرفی خدمات ویژه پایگاه Science Alert

پایگاه Science Alert به منظور تسهیل و تسریع فرایند جست و جوی برخی خدمات تخصصی، همکاری خود را با تعدادی از موسسات معتمد و معتبر آغاز نموده است. فهرست خدمات ویژه ارائه شده توسط این موسسات به شرح ذیل می باشد:

لطفاً توجه فرمایید خدمات فوق توسط موسسات همکار ارائه می گردند و جزء خدمات این پایگاه نیستند اما اعلام مورد فوق به معنی رفع مسئولیت پایگاه Science Alert در فرایند سفارش نیست و در صورت بروز هرگونه اشکال در روند سفارش این پایگاه به مسئله ورود کرده و تلاش خواهد کرد تمامی توافقات به نحو احسن انجام گردند. لطفاً در نظر داشته باشید نظارت فوق صرفاً شامل موسسات همکار می باشد و برای سایر موسسات قابل انجام نیست. لذا درخواست می شود در صورت بروز اشکال درخواست خود را از طریق ایمیل info@sciencealert.ir منعکس فرمایید تا اقدامات نظارتی مقتضی صورت پذیرد.

 ۱۰ رستوران برتر تهران در سال ۱۳۹۶

۱۰ رستوران برتر تهران در سال ۱۳۹۶

بدون شک چگونگی تغذیه در سلامت و تندرستی انسان به گونه‌ای موثر است که هیچکس نمی‌تواند آن را حتی به اندازه ذره‌ای انکار کند. تغذیه‌ای که بر اساس اصول علمی و با در نظر گرفتن تمامی احتیاجات بدن ما تنظیم شده باشد، سلامت انسان را تامین می‌کند و قوای دفاعی بدن را به صورتی بسیار اساسی و قابل ملاحظه افزایش می‌دهد. و اگر خلاف این امر واقع شود اثرات بد این عمل در تمامی اعضاء و دستگاههای بدن منعکس می‌شود و باعث از دست رفتن قوای فعال جسمی و حتی روحی در هر انسانی و تحت هر شرایطی می‌شود. 

در حقیقت به عقیده بسیاری از دانشمندان یک برنامه غذایی خوب و متعادل می‌تواند علاوه بر افزودن نشاط و نیروی حیاتی ، عمر انسان را به میزان بسیار قابل ملاحظه‌ای افزایش دهد. در حالی که محروم ماندن از مواد غذایی اساس تندرستی را سست می‌کند و حتی روی نسلهای آینده انسان نیز تاثیر گذار است. 

محرومیت از مواد غذایی همیشه و یا لااقل در اکثر زمانها و مکانها وجود داشته و دارد. محرومیت از مواد غذایی همیشه به معنای نخوردن و یا کم خوردن نیست. ممکن است غذا از لحاظ حجم کافی باشد و حتی معده انسان را پر کند، اما کارآیی لازم را برای بدن در پی نداشته باشد یا اینکه رژیم غذایی نامتعادل باشد، یعنی دسته‌ای از مواد غذایی به اندازه کافی به بدن برسد و از دسته دیگر مواد مورد نیاز به میزان ناچیزی به بدن برسد.

از این رو در این مقاله سعی شده است ده رستوران برتر تهران برای دانشجویان معرفی گردد. البته در نظر داشته باشید معرفی مراکز مذکور به معنی تایید یا عدم تایید خدمات آنان نیست و این مراکز بر اساس نتایج جست و جو استخراج شده و در این مقاله درج شده اند.

 

۱٫رستوران رفتاری

آدرس: تهران – سعادت آباد – خیابان علامه جنوبی – مجتمع تجاری طوس – طبقه هشتم – چلوکباب رفتاری

تلفن: ۸۸۶۸۷۷۵۲

 

۲٫رستوران دیوان ‏ ‏‏ ‏‏

‏‏‏‏آدرس : خیابان فرشته – بعد از خیابان کوهیار- مجتمع تجاری سام سنتر

تلفن : ۲۲۶۵۸۸۵۳‏ ‏ ‏

 

۳٫رستوران مسلم ‏

آدرس : خیابان پانزده خرداد – نبش سزه میدان – کوچه ی حج رحیم خان – پلاک۴ ‏

تلفن : ۵۵۶۰۲۲۷۵ – ۵۵۸۹۹۸۳۴‏ ‏ ‏

 

 ۴٫رستوران یاس ‏

آدرس : خیابان ولیعصر- روبروی پارک ملت

تلفن : ۲۲۰۱۱۰۲۰‏ ‏‏ ‏ ‏

 

۵٫رستوران شاندیز ‏ ‏

‏‏‏آدرس : خیابان آفریقا (جردن) – بلوار صبا

‏تلفن : ۲۲۰۴۳۷۵۵ (۶خط)‏ ‏ ‏

 

۶٫رستوران تهران پاریس

آدرس: تهران – سعادت آباد – خیابان علامه شمالی – نبش خیابان شانزدهم

تلفن: ۲۲۱۳۰۲۲۱

 

۷٫دیزی‏‏ ‏‏ ‏‏‏‎

آدرس : ایرانشهر- خیابان کلانتری – پلاک ۵۲‏

تلفن : ۸۸۸۱۰۰۰۸‏ ‏

 

۸٫رستوران تاج محل ‏

آدرس : شیخ بهائی جنوبی – پلاک ۲۹‏

تلفن : ۸۸۰۳۵۴۴۴‏‏ ‏‏‏ ‏ ‏ ‏ ‏

 

۹٫رستوران سان لیو (ونک)

آدرس: تهران – میدان ونک – انتهای خیابان ونک – برج آینه ونک

تلفن: ۸۸۸۵۰۱۲۳

 

۱۰٫رستوران شالیزار

آدرس: تهران – انتهای بلوار اندرزگو (فرمانیه غربی) – روبروی بلوار کاوه – جنب داروخانه دکتر مختاری

تلفن: ۲۲۳۹۹۲۸۱ – ۲۲۳۹۹۲۵۴

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *