برای یافتن رویداد مورد نظر عنوان رویداد را جستجو کنید :

معرفی خدمات پایگاه Science Alert

پایگاه Science Alert به منظور اطلاع رسانی رویدادهای علمی، به همت تعدادی از اساتید و دانشجویان ایجاد شده است و در حال حاضر روزانه بیش از 10,000 بازدیدکننده دارد که اکثراً از جامعه علمی و تخصصی کشور هستند. خدمات پایگاه Science Alert به شرح ذیل می باشند:

در صورت ابهام یا نیاز به توضیحات بیشتر در خصوص خدمات این مرکز لطفاً از طریق آدرس ایمیل info@sciencealert.ir مکاتبه فرمایید.

معرفی خدمات ویژه پایگاه Science Alert

پایگاه Science Alert به منظور تسهیل و تسریع فرایند جست و جوی برخی خدمات تخصصی، همکاری خود را با تعدادی از موسسات معتمد و معتبر آغاز نموده است. فهرست خدمات ویژه ارائه شده توسط این موسسات به شرح ذیل می باشد:

لطفاً توجه فرمایید خدمات فوق توسط موسسات همکار ارائه می گردند و جزء خدمات این پایگاه نیستند اما اعلام مورد فوق به معنی رفع مسئولیت پایگاه Science Alert در فرایند سفارش نیست و در صورت بروز هرگونه اشکال در روند سفارش این پایگاه به مسئله ورود کرده و تلاش خواهد کرد تمامی توافقات به نحو احسن انجام گردند. لطفاً در نظر داشته باشید نظارت فوق صرفاً شامل موسسات همکار می باشد و برای سایر موسسات قابل انجام نیست. لذا درخواست می شود در صورت بروز اشکال درخواست خود را از طریق ایمیل info@sciencealert.ir منعکس فرمایید تا اقدامات نظارتی مقتضی صورت پذیرد.

 همایش ملی علوم ورزشی و تربیت بدنی ایران-اصفهان

همایش ملی علوم ورزشی و تربیت بدنی ایران-اصفهان

معرفی همایش:
بسیار مفتخریم به اطلاع برسانیم که همایش ملی علوم ورزشی و تربیت بدنی ایران در اسفند ماه دلپذیر شهر اصفهان ( ۱۷ اسفند ۱۳۹۶) برگزار می شود .

هدف این کنفرانس، ایجاد یک محفل علمی برجسته و محیطی جهت تبادل نظر علمی و ارائه آخرین یافته های علمی و پژوهشی توسط دانشگاهیان، سازمانها و صنعتگران در همه زمینه های علوم ورزشی می باشد. کمیته علمی کنفرانس از کلیه صاحب نظران، متخصصان و علاقمندان در رشته های مختلف علوم ورزشی و تربیت بدنی دعوت می نماید مقالات خود را که حاوی آخرین یافته های علمی می باشد، چه در زمینه های تنوری و چه کاربردهای عملی آنها به دبیرخانه کنفرانس ارسال نمایند. کمیته برگزار کننده درصدد است با برگزاری نشست های علمی- تخصصی، برگزاری کارگاه های آموزشی، برگزاری میزگردهای علمی و نمایشگاه، علاقمندان را با آخرین دستاوردهای دانش و چالش های مرتبط با زمینه های مختلف علوم ورزشی و تربیت بدنی آشنا سازد.

محورهای همایش:

  • فیزیولوژی و تغذیه ورزشی
  • مدیریت، ارتباطات، اقتصاد و گردشگری ورزشی
  • آسیب شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی
  • رفتار حرکتی و روانشناسی ورزشی
  • بیومکانیک، مهندسی و فناوری ورزش
  • جامعه شناسی، حقوق، تاریخ و فلسفه ورزش
  • تعلیم و تربیت

تاریخ های مهم:

  • تاریخ برگزاری کنفرانس: ۱۷ اسفند ماه ۱۳۹۶
  • مهلت ارسال مقالات: ۲۰ بهمن ماه ۱۳۹۶
  • مهلت ثبت نام در کنفرانس: ۲۵ بهمن ماه ۱۳۹۶

وبسایت:

www.ncss.ir

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *