برای یافتن رویداد مورد نظر عنوان رویداد را جستجو کنید :

معرفی خدمات پایگاه Science Alert

پایگاه Science Alert به منظور اطلاع رسانی رویدادهای علمی، به همت تعدادی از اساتید و دانشجویان ایجاد شده است و در حال حاضر روزانه بیش از 10,000 بازدیدکننده دارد که اکثراً از جامعه علمی و تخصصی کشور هستند. خدمات پایگاه Science Alert به شرح ذیل می باشند:

در صورت ابهام یا نیاز به توضیحات بیشتر در خصوص خدمات این مرکز لطفاً از طریق آدرس ایمیل info@sciencealert.ir مکاتبه فرمایید.

 ۱۰ کافی شاپ برتر نزدیک دانشگاه های استان کرمان در سال ۱۳۹۶

۱۰ کافی شاپ برتر نزدیک دانشگاه های استان کرمان در سال ۱۳۹۶

در یک کافی‌شاپ خوب باید عطر و رایحه قهوه اولین چیزی باشد که در بدو ورود به استقبال شما می‌آید. اگر به قصد نوشیدن قهوه وارد کافی‌شاپی شدید و بوی هات‌چیپس٬ پیازسرخ‌کرده٬ همبرگر یا غذا استشمام کردید٬ بی‌معطلی راه‌تان را کج کنید و پشت سرتان را هم دیگر نگاه نکنید. نقل است که می‌گویند کبابی‌ها برای جلب مشتری آشغال گوشت و دنبه روی آتش می‌ریزند تا آنان که گرسنه نیستند را هم به هوس بیاندازند. در مورد قهوه ولی این صدق نمی‌کند؛ قهوه اگر مرغوب باشد٬ تازه روست شده باشد٬‌ درست پیش از استفاده آسیاب شود و ماشین اسپرسوساز هم سلامت و به‌قاعده باشد٬ عطر جادویی قهوه خودبه‌خود در فضا پخش می‌شود. البته به شرط این‌که بوی هات چیپس و روغن داغ مزاحمتی برای آن درست نکند. در ضمن یکی از دلایلی که دکوراسیون داخلی بیشتر کافی‌شاپ‌ها را از چوب می‌سازند این است که بوی قهوه را به‌خوبی در خود نگه می‌دارد.

از این رو در این مقاله سعی شده است ده کافی شاپ برتر نزدیک دانشگاه های استان کرمان برای دانشجویان معرفی گردد. البته در نظر داشته باشید معرفی مراکز مذکور به معنی تایید یا عدم تایید خدمات آنان نیست و این مراکز بر اساس نتایج جست و جو استخراج شده و در این مقاله درج شده اند.

 

۱٫کافه پیانو

آدرس: کرمان – بلوار جمهوری – خیابان والفجر

تلفن: ۰۹۱۳۲۴۲۹۷۶۰

 

۲٫کافه ریتون

آدرس: کرمان

تلفن: ۰۳۴۳۲۴۶۹۲۳۱

 

۳٫کافه هنر

آدرس: کرمان

تلفن: ۰۹۳۶۵۹۵۴۰۰۶

 

۴٫کافه مون

آدرس: کرمان – خیابان بحرالعلوم

تلفن: ۰۳۴۳۲۴۵۸۱۵۸

 

۵٫کافه چی

آدرس: کرمان – هاتف اصفهانی

تلفن: ۰۳۴۳۲۱۱۴۸۷۲

 

۶٫کافی شاپ برگ

آدرس: کرمان – بلوار کشاورز- کوچه شماره ۸

تلفن: ۰۳۴۱۲۱۲۲۲۶۸

 

۷٫کافه هوگر

آدرس: کرمان – الهیه

تلفن: ۰۳۴۳۲۴۳۷۱۹۰

 

۸٫کافه تمشک

آدرس: کرمان

تلفن: ۰۹۱۲۷۶۵۷۷۹۷

 

۹٫كافه طهران

آدرس: کرمان – شهیدان فیروزی

تلفن: ۰۹۱۳۲۹۹۷۹۷۲

 

۱۰٫کافه روز(DAY)

آدرس: کرمان – سمیرا

تلفن: ۰۹۳۳۹۴۴۳۵۳۵

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *