برای یافتن رویداد مورد نظر عنوان رویداد را جستجو کنید :

معرفی خدمات پایگاه Science Alert

پایگاه Science Alert به منظور اطلاع رسانی رویدادهای علمی، به همت تعدادی از اساتید و دانشجویان ایجاد شده است و در حال حاضر روزانه بیش از 10,000 بازدیدکننده دارد که اکثراً از جامعه علمی و تخصصی کشور هستند. خدمات پایگاه Science Alert به شرح ذیل می باشند:

در صورت ابهام یا نیاز به توضیحات بیشتر در خصوص خدمات این مرکز لطفاً از طریق آدرس ایمیل info@sciencealert.ir مکاتبه فرمایید.

 معرفی فروشگاه شاپیلا

معرفی فروشگاه شاپیلا

شاپیلا یک مرکز خرید (مارکتپلیس) بین المللی است که به مشتریان امکان خرید مستقیم و بدون واسطه از برترین برندها و فروشگاه های آنلاین اروپا و ایران را میدهد.

تمامی سفارشات در شاپیلا توسط فروشندگان و نمایندگی اصلی برندها تامین شده و از طریق دفاتر این شرکت در ایران و انگلستان به دست مشتری میرسد.

هدف  شاپیلا، ایجاد بزرگترین مرکز خرید اینترنتی ایرانیست که با حذف مرزهای بین المللی لذت خرید مستقیم از فروشگاه ها و برندهای صاحب نام دنیا را فراهم میکند.

خرید از شاپیلا کاملا امن و امکان عودت کالا در صورت نارضایتی و یا عدم تطبیق سایز فراهم است.

 

در منوی این فروشگاه ، مشتریان می توانند انواع پوشاک زنانه ، بچه گانه و مردانه و انواع کیف و کفش را جستجو کرده و مطابق با سلیقه ی خود خرید نمایند.

 

 

برای ورود به این وب سایت می توانید از لینک زیر استفاده کنید:

https://shopila.com/

 

 

توجه!

 

اطلاعات فوق صرفاً به منظور تسهیل در فرآیند جست و جوی خدمات پژوهشی از وب سایت موسسه مذکور برداشته شده است و به منزله تایید یا عدم تایید کیفیت خدمات موسسه فوق نیست. لذا قبل از بهره مندی از خدمات موسسه فوق الذکر نسبت به کسب اطمینان در خصوص نحوه فعالیت آن اقدامات مقتضی معمول فرمایید.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *