برای یافتن رویداد مورد نظر عنوان رویداد را جستجو کنید :

معرفی خدمات پایگاه Science Alert

پایگاه Science Alert به منظور اطلاع رسانی رویدادهای علمی، به همت تعدادی از اساتید و دانشجویان ایجاد شده است و در حال حاضر روزانه بیش از 10,000 بازدیدکننده دارد که اکثراً از جامعه علمی و تخصصی کشور هستند. خدمات پایگاه Science Alert به شرح ذیل می باشند:

در صورت ابهام یا نیاز به توضیحات بیشتر در خصوص خدمات این مرکز لطفاً از طریق آدرس ایمیل info@sciencealert.ir مکاتبه فرمایید.

 معرفی فروشگاه آترین کالا

معرفی فروشگاه آترین کالا

فروشگاه اینترنتی آترین کالا – یک فروشگاه اینترنتی ارائه دهنده ی محصولات صوتی و تصویری – لوازم خانگی – موبایل و تبلت – لوازم کوهنوردی – لوازم شخصی میباشد که در سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را آغاز نموده و با ارائه برترین محصولات با کمترین قیمت آماده ارائه خدمات میباشد .

 

فروشگاه اینترنتی آترین کالا محصولات خود را با گارانتی ها معتبر ۱۲ ماهه الی ۵ ساله ارائه میدهد و تمامی محصولات ارائه شده در آترین کالا به صورت اصلی ارائه میشود . همچنین آترین کالا دارای نماد اعتماد ۲ ستاره و همچنین نماد ساماندهی میباشد . و کلیه ی فعالیت آن نیز بر مبنای قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد .

 

 

مشتریان در این سایت می توانند بهترین و متنوع ترین برندهای لوازم خانگی و آشپزخانه دنیا را جستجو کرده و مطابق با سلیقه ی خود خریداری نمایند.

 

 برای ورود به این وب سایت می توانید از لینک زیر استفاده کنید:

https://atrinkala.com/

 

توجه!

 

اطلاعات فوق صرفاً به منظور تسهیل در فرآیند جست و جوی خدمات پژوهشی از وب سایت موسسه مذکور برداشته شده است و به منزله تایید یا عدم تایید کیفیت خدمات موسسه فوق نیست. لذا قبل از بهره مندی از خدمات موسسه فوق الذکر نسبت به کسب اطمینان در خصوص نحوه فعالیت آن اقدامات مقتضی معمول فرمایید

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *