برای یافتن رویداد مورد نظر عنوان رویداد را جستجو کنید :

معرفی خدمات پایگاه Science Alert

پایگاه Science Alert به منظور اطلاع رسانی رویدادهای علمی، به همت تعدادی از اساتید و دانشجویان ایجاد شده است و در حال حاضر روزانه بیش از 10,000 بازدیدکننده دارد که اکثراً از جامعه علمی و تخصصی کشور هستند. خدمات پایگاه Science Alert به شرح ذیل می باشند:

در صورت ابهام یا نیاز به توضیحات بیشتر در خصوص خدمات این مرکز لطفاً از طریق آدرس ایمیل info@sciencealert.ir مکاتبه فرمایید.

 معرفی فروشگاه پرسه بازار

معرفی فروشگاه پرسه بازار

فروشگاه اینترنتی پرسه بازار، عرضه سریع و مطمئن کالاهای خانه اعم از مبلمان، سرویس خواب، سرویس حمام، لوازم آشپزخانه و به طور کلی ملزومات لازم برای یک زندگی راحت و اقتصادی را در سراسر ایران انجام می دهد.فروش اینترنتی پرسه بازار با احترام به سلیقه مشتریان، محصولات با کیفیت برای زندگی راحت را از تولید کنندگان معتبر جهانی یا داخلی با رعایت استانداردهای لازم برای فروش اینترنتی عرضه می کند.

 

فروشگاه اینترنتی پرسه بازار، برند ایکیا را به عنوان یکی از برندهای معتبر جهانی برای عرضه در فروشگاه خود انتخاب کرده است. تحویل سریع، ضمانت اصالت کالا و باز پس گیری کالاهای معیوب در سراسر ایران مهمترین خدمات پرسه بازار برای عرضه محصولات ایکیا به مشتریان ایرانی است. با توجه به تنوع بسیار بالای محصولات ایکیا، فروشگاه پرسه بازار ویترین متنوعی از گروه های مختلف محصولات این شرکت را در معرض دید هموطنان قرار داده است که امکان سفارش خرید کلیه کالاهای موجود در انبار و ارسال سریع آنها وجود دارد.

 

برای ورود به این وب سایت می توانید از لینک زیر استفاده کنید:

http://www.parsebazar.com/

 

 

توجه!

 

اطلاعات فوق صرفاً به منظور تسهیل در فرآیند جست و جوی خدمات پژوهشی از وب سایت موسسه مذکور برداشته شده است و به منزله تایید یا عدم تایید کیفیت خدمات موسسه فوق نیست. لذا قبل از بهره مندی از خدمات موسسه فوق الذکر نسبت به کسب اطمینان در خصوص نحوه فعالیت آن اقدامات مقتضی معمول فرمایید.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *