برای یافتن رویداد مورد نظر عنوان رویداد را جستجو کنید :

معرفی خدمات پایگاه Science Alert

پایگاه Science Alert به منظور اطلاع رسانی رویدادهای علمی، به همت تعدادی از اساتید و دانشجویان ایجاد شده است و در حال حاضر روزانه بیش از 10,000 بازدیدکننده دارد که اکثراً از جامعه علمی و تخصصی کشور هستند. خدمات پایگاه Science Alert به شرح ذیل می باشند:

در صورت ابهام یا نیاز به توضیحات بیشتر در خصوص خدمات این مرکز لطفاً از طریق آدرس ایمیل info@sciencealert.ir مکاتبه فرمایید.

معرفی خدمات ویژه پایگاه Science Alert

پایگاه Science Alert به منظور تسهیل و تسریع فرایند جست و جوی برخی خدمات تخصصی، همکاری خود را با تعدادی از موسسات معتمد و معتبر آغاز نموده است. فهرست خدمات ویژه ارائه شده توسط این موسسات به شرح ذیل می باشد:

لطفاً توجه فرمایید خدمات فوق توسط موسسات همکار ارائه می گردند و جزء خدمات این پایگاه نیستند اما اعلام مورد فوق به معنی رفع مسئولیت پایگاه Science Alert در فرایند سفارش نیست و در صورت بروز هرگونه اشکال در روند سفارش این پایگاه به مسئله ورود کرده و تلاش خواهد کرد تمامی توافقات به نحو احسن انجام گردند. لطفاً در نظر داشته باشید نظارت فوق صرفاً شامل موسسات همکار می باشد و برای سایر موسسات قابل انجام نیست. لذا درخواست می شود در صورت بروز اشکال درخواست خود را از طریق ایمیل info@sciencealert.ir منعکس فرمایید تا اقدامات نظارتی مقتضی صورت پذیرد.

 معرفی فروشگاه پوست ایرانیان

معرفی فروشگاه پوست ایرانیان

فروشگاه اینترنتی محصولات تخصصی پوست ، مو و ناخن ،  پوست ایرانیان یک فروشگاه آنلاین عرضه محصولات پوست، مو و ناخن در ایران میباشد که با هدف ارائه بهترین و معتبرترین محصولات پوست، مو و ناخن در کشور، زیر نظر متخصصین پوست و مو درسال ۱۳۹۱به بهره برداری رسید.

 

کلیه محصولات ارائه شده در فروشگاه آنلاین پوست ایرانیان زیر نظر و تجویز شده توسط متخصصین پوست و مو می باشند.

 

همچنین کالاها از شرکت های وارد کننده یا تولید کننده محصولات تهیه می شوند و از معدود پایگاه های فروشگاهی آنلاین در ایران است که امکان جستجوی پیشرفته همراه باعکس محصولات را برای مشتریان فراهم می آورد.

 

برای ورود به این وب سایت می توانید از لینک زیر استفاده کنید:

https://iranianskin.com/index.php?route=common/home

 

 

توجه!

 

اطلاعات فوق صرفاً به منظور تسهیل در فرآیند جست و جوی خدمات پژوهشی از وب سایت موسسه مذکور برداشته شده است و به منزله تایید یا عدم تایید کیفیت خدمات موسسه فوق نیست. لذا قبل از بهره مندی از خدمات موسسه فوق الذکر نسبت به کسب اطمینان در خصوص نحوه فعالیت آن اقدامات مقتضی معمول فرمایید.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *